Oferta

Prosta strona internetowa

Prosta strona internetowa

Strona internetowa o charakterze prostym to witryna, która obejmuje do 10 podstron oraz zawiera formularz kontaktowy. Jest to idealne rozwiązanie dla firm świadczących różnorodne usługi. Dzięki takiej stronie, przedsiębiorstwa mogą skutecznie przedstawić swoją ofertę, a jednocześnie ułatwić potencjalnym klientom nawiązanie kontaktu.

Zastosowanie ograniczonej liczby podstron sprzyja klarowności prezentowanych informacji, co jest szczególnie istotne dla firm oferujących różnorodne usługi, umożliwiając skoncentrowane przekazywanie kluczowych treści oraz ułatwiając nawigację po stronie. To efektywne narzędzie, które pozwala na skuteczne prezentowanie się w sieci i przyciąganie uwagi potencjalnych klientów.

Jak wygląda współpraca?

  1. Konsultacja: Rozmowa wstępna to podstawa! Dlatego na samym wstępie musimy ustalić, czego nie może zabraknąć na Twojej nowej stronie. Spokojnie, jeżeli się na tym nie znasz to zaproponujemy korzystne rozwiązania dobrane pod rodzaj Twojej działalności. 

  2. Rozliczenie: Po omówieniu szczegółów pobieramy zaliczkę w wysokości 25% + koszty takie jak domena, hosting i ewentualne wtyczki, w przypadku bardziej skomplikowanych projektów mogą pojawić się jeszcze inne koszty, ale o wszystkim uprzedzimy na etapie konsultacji. 

  3. Projekt: Przygotowujemy wstępny projekt strony zgodnie z Twoimi wytycznymi, na ten etap poświęcamy około 70% zaplanowanego czasu. 

  4. Korekty: Po konsultacji odnośnie wstępnego projektu w większości sytuacji muszą pojawić się poprawki, na tym etapie je wprowadzamy. 

  5. Akceptacja: Po ukończeniu projektu wystawiamy fakturę na pozostałe 75%, po jej opłaceniu przenosimy projekt pod twoją domenę i otrzymujesz pełny dostęp do gotowej strony. 

  6. (opcjonalne) Jeżeli nie potrafisz nią zarządzać, zapoznaj się z naszą ofertą odnośnie prowadzenia Twojej strony internetowej. 

Przykładowa prosta strona internetowa

profesjonalne strony internetowe

MHWANDDRUCK

Strona internetowa dla firmy zajmującej się drukiem ściennym.

Zobacz

Nie odkładaj decyzji na później

Masz pytanie? Oddzwonimy do Ciebie w 30minut