Oferta

Sklep internetowy

Sklep internetowy

Brand Identities.

Sklep internetowy to projekt, umożliwiający sprzedaż produktów lub usług przez platformę internetową. Sklepy internetowe są szczególnie polecane dla firm, które oferują szeroką gamę produktów lub usług i pragną efektywnie dotrzeć do swoich klientów online.

Dodatkowo, sklep internetowy może być dostosowany do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa poprzez implementację różnorodnych funkcji, takich jak systemy płatności online, zarządzanie zapasami czy kampanie promocyjne. Dzięki możliwościom rozbudowy o funkcje specyficzne dla branży, sklep internetowy staje się potężnym narzędziem sprzedażowym, umożliwiając firmom skuteczne budowanie swojej marki i pozyskiwanie klientów online.

Jak wygląda współpraca?

  1. Konsultacja: Rozmowa wstępna to podstawa! Dlatego na samym wstępie musimy ustalić, czego nie może zabraknąć na Twojej nowej stronie. Spokojnie, jeżeli się na tym nie znasz to zaproponujemy korzystne rozwiązania dobrane pod rodzaj Twojej działalności. 

  2. Rozliczenie: Po omówieniu szczegółów pobieramy zaliczkę w wysokości 25% + koszty takie jak domena, hosting i ewentualne wtyczki, w przypadku bardziej skomplikowanych projektów mogą pojawić się jeszcze inne koszty, ale o wszystkim uprzedzimy na etapie konsultacji. 

  3. Projekt: Przygotowujemy wstępny projekt strony zgodnie z Twoimi wytycznymi, na ten etap poświęcamy około 70% zaplanowanego czasu. 

  4. Korekty: Po konsultacji odnośnie wstępnego projektu w większości sytuacji muszą pojawić się poprawki, na tym etapie je wprowadzamy. 

  5. Akceptacja: Po ukończeniu projektu wystawiamy fakturę na pozostałe 75%, po jej opłaceniu przenosimy projekt pod twoją domenę i otrzymujesz pełny dostęp do gotowej strony. 

  6. (opcjonalne) Jeżeli nie potrafisz nią zarządzać, zapoznaj się z naszą ofertą odnośnie prowadzenia Twojej strony internetowej. 

Nie odkładaj decyzji na później

Masz pytanie? Oddzwonimy do Ciebie w 30minut