Oferta

Strona wizytówka

Strona wizytówka

Strona wizytówka to minimalistyczna, a jednocześnie skuteczna forma prezentacji Twojej firmy przed potencjalnymi klientami, wspierając efektywny kontakt z nimi. Tego typu strona zazwyczaj obejmuje do pięciu podstron, umożliwiając klarowne przedstawienie kluczowych informacji o działalności, ofercie oraz sposobach komunikacji

Dzięki prostocie i zwięzłości strony wizytówki, klienci szybko uzyskują niezbędne dane, co sprzyja budowaniu pozytywnego wizerunku firmy oraz skutecznej interakcji z odwiedzającymi stronę. To narzędzie doskonale sprawdza się w pierwszym kontakcie, umożliwiając skoncentrowane przekazanie istotnych informacji oraz kreowanie pozytywnego pierwszego wrażenia.

Jak wygląda współpraca?

  1. Konsultacja: Rozmowa wstępna to podstawa! Dlatego na samym wstępie musimy ustalić, czego nie może zabraknąć na Twojej nowej stronie. Spokojnie, jeżeli się na tym nie znasz to zaproponujemy korzystne rozwiązania dobrane pod rodzaj Twojej działalności. 

  2. Rozliczenie: Po omówieniu szczegółów pobieramy zaliczkę w wysokości 25% + koszty takie jak domena, hosting i ewentualne wtyczki, w przypadku bardziej skomplikowanych projektów mogą pojawić się jeszcze inne koszty, ale o wszystkim uprzedzimy na etapie konsultacji. 

  3. Projekt: Przygotowujemy wstępny projekt strony zgodnie z Twoimi wytycznymi, na ten etap poświęcamy około 70% zaplanowanego czasu. 

  4. Korekty: Po konsultacji odnośnie wstępnego projektu w większości sytuacji muszą pojawić się poprawki, na tym etapie je wprowadzamy. 

  5. Akceptacja: Po ukończeniu projektu wystawiamy fakturę na pozostałe 75%, po jej opłaceniu przenosimy projekt pod twoją domenę i otrzymujesz pełny dostęp do gotowej strony. 

  6. (opcjonalne) Jeżeli nie potrafisz nią zarządzać, zapoznaj się z naszą ofertą odnośnie prowadzenia Twojej strony internetowej. 

Przykładowa strona wizytówka

tanie strony internetowe

DR.PAIN

Prosta strona internetowa dla studia tatuażu we dwóch wersjach językowych.

Zobacz

Nie odkładaj decyzji na później

Masz pytanie? Oddzwonimy do Ciebie w 30minut