Oferta

Zaawansowana strona internetowa

Zaawansowana strona internetowa

Brand Identities.

Zaawansowana strona internetowa to kompleksowy projekt, który obejmuje przynajmniej 15 podstron. Tego typu strona stanowi rekomendowane rozwiązanie zwłaszcza dla większych firm lub przedsiębiorstw, które posiadają obszerną gamę informacji do przekazania swoim klientom.

Dodatkowo, istnieje możliwość rozbudowy takiej strony o funkcję sklepu internetowego, co czyni ją jeszcze bardziej wszechstronnym narzędziem do budowania silnej obecności online i skutecznego komunikowania się z klientami.

Art Direction.

Jak wygląda współpraca?

  1. Konsultacja: Rozmowa wstępna to podstawa! Dlatego na samym wstępie musimy ustalić, czego nie może zabraknąć na Twojej nowej stronie. Spokojnie, jeżeli się na tym nie znasz to zaproponujemy korzystne rozwiązania dobrane pod rodzaj Twojej działalności. 

  2. Rozliczenie: Po omówieniu szczegółów pobieramy zaliczkę w wysokości 25% + koszty takie jak domena, hosting i ewentualne wtyczki, w przypadku bardziej skomplikowanych projektów mogą pojawić się jeszcze inne koszty, ale o wszystkim uprzedzimy na etapie konsultacji. 

  3. Projekt: Przygotowujemy wstępny projekt strony zgodnie z Twoimi wytycznymi, na ten etap poświęcamy około 70% zaplanowanego czasu. 

  4. Korekty: Po konsultacji odnośnie wstępnego projektu w większości sytuacji muszą pojawić się poprawki, na tym etapie je wprowadzamy. 

  5. Akceptacja: Po ukończeniu projektu wystawiamy fakturę na pozostałe 75%, po jej opłaceniu przenosimy projekt pod twoją domenę i otrzymujesz pełny dostęp do gotowej strony. 

  6. (opcjonalne) Jeżeli nie potrafisz nią zarządzać, zapoznaj się z naszą ofertą odnośnie prowadzenia Twojej strony internetowej. 

Nie odkładaj decyzji na później

Masz pytanie? Oddzwonimy do Ciebie w 30minut